Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.

dobra jakość Silnik hydrauliczny OMM na sprzedaż
dobra jakość Silnik hydrauliczny OMM na sprzedaż
Wspaniałe silniki hydrauliczne! James jest naprawdę miły, tak cierpliwy, że pomógł mi dobrać odpowiedni model. Dzięki wielkie.

—— Mr.Frank Awan

Otrzymaliśmy wszystkie silniki i zawory, i wkrótce je przetestujemy, na chwilę mamy bardzo dobre odczucia co do produktów i usług. Dziękuję Ci.

—— Mr.Hamid Laouini

Wczoraj otrzymano dwie pompy. Wyglądają dobrze dla mnie. Koszt frachtu jest naprawdę ekonomiczny. Wróci następnym razem.

—— Pan Vitalij Iwanow

Używam już silników, wydajność i prędkość są dobre dla mojej maszyny. Dzięki za pomoc Amy wybierz dla mnie odpowiedni model.

—— PanJohn Singh

Dobra współpraca! Doceniliśmy wsparcie Państwa firmy w zakresie naszych produktów. Bardzo dobra obsługa.

—— Ms.Toon Butt

Naprawdę dobre doświadczenia z firmą Blince. Lubimy tę usługę. Dzięki wielkie.

—— Pan Denis Usachev

Im Online Czat teraz

Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.
Fabryka Biuro Roślina Plant2 Certyfikat Produkty Pokój spotkań Wystawa

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : BLINCE
Ilość pracowników : 50~80
Coroczne wyprzedaże : 600,000-1,000,000
Rok założenia : 2004
pc Export : 70% - 80%
Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. została założona w 2004 roku. Blince to firma zintegrowana z produkcją i handlem, specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży elementów hydraulicznych. Firma zawsze nadąża za trendami czasu i rozwija rynek internetowy w 2006 roku. Do tej pory Blince stał się jednym z najbardziej profesjonalnych chińskich dostawców hydrauliki na rynku e-commerce.

W ostatnich latach Blince podpisał strategiczną umowę o współpracy z niektórymi spośród 100 największych firm na świecie, w tym z American Parker, Italy Brevini itd. Obecnie Blince przełamał ograniczenia geograficzne i rozwija swoją działalność na całym świecie.

Blince może świadczyć profesjonalne usługi i produkty dla prawie pól przemysłowych, od obrabiarek, maszyn z tworzyw sztucznych, maszyn gumowych, hutnictwa, przemysłu samochodowego, maszyn do obróbki drewna, maszyn górniczych, maszyn wiertniczych, inżynierii morskiej, maszyn budowlanych i rolniczych, statków itp.

Aby lepiej wyjechać za granicę i rozwinąć międzynarodowy biznes, firma założyła BLINCE INDUSTRY (HK) LIMITED. Choć rok wysiłków, obecny zakres międzynarodowego biznesu rozprzestrzenił się w regionach Azji Południowo-Wschodniej, Europy Zachodniej i na Bliskim Wschodzie.

Misja firmy: ożywienie przemysłu krajowego i dążenie do tego, by chiński system hydrauliczny dotarł do świata. Niech każdy członek rodziny Blince wróci do domu z honorem i chwalebnie.

Wizja firmy: być nową gwiazdą na światowym polu hydraulicznym i najszczęśliwszą firmą.

Wartości firmy: uczciwość, pracowitość, zaufanie, pionierstwo, innowacyjność, wygrana-wygrana

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Daisy Li

Tel: 86-0769-85156586

Faks: 86-0769-85156586

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)