Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Silnik hydrauliczny OMM na sprzedaż
dobra jakość Silnik hydrauliczny OMM na sprzedaż
Wspaniałe silniki hydrauliczne! James jest naprawdę miły, tak cierpliwy, że pomógł mi dobrać odpowiedni model. Dzięki wielkie.

—— Mr.Frank Awan

Otrzymaliśmy wszystkie silniki i zawory, i wkrótce je przetestujemy, na chwilę mamy bardzo dobre odczucia co do produktów i usług. Dziękuję Ci.

—— Mr.Hamid Laouini

Wczoraj otrzymano dwie pompy. Wyglądają dobrze dla mnie. Koszt frachtu jest naprawdę ekonomiczny. Wróci następnym razem.

—— Pan Vitalij Iwanow

Używam już silników, wydajność i prędkość są dobre dla mojej maszyny. Dzięki za pomoc Amy wybierz dla mnie odpowiedni model.

—— PanJohn Singh

Dobra współpraca! Doceniliśmy wsparcie Państwa firmy w zakresie naszych produktów. Bardzo dobra obsługa.

—— Ms.Toon Butt

Naprawdę dobre doświadczenia z firmą Blince. Lubimy tę usługę. Dzięki wielkie.

—— Pan Denis Usachev

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Proces produkcji

  Wszystkie produkty muszą przejść proces produkcyjny wiercenia, szlifowania, frezowania, toczenia CNC, obróbki skrawaniem i testowania. Nasi pracownicy muszą przejść profesjonalne szkolenie przed rozpoczęciem pracy w naszej fabryce. Są oni zwalniani w różne grupy, aby pracować dla swoich obowiązków. Po zakończeniu produkcji każdy produkt musi przejść proces testowania, aby upewnić się, że może pracować normalnie, gdy znajduje się w komputerze klienta.

  Nowoczesne maszyny

  Wszystkie maszyny są maszynami CNC, które sprowadziliśmy z Niemiec, Japonii i Korei w celu osiągnięcia większego popytu na dokładność produktów. Nasi pracownicy pracują dobrze pod przewodnictwem naszych inżynierów. Nasz zespół techniczny ma duże doświadczenie w wytwarzaniu produktów, aby wytwarzać lepszą jakość.

 • OEM / ODM

  Blince to firma z wykwalifikowaną fabryką w Chinach. Posiadamy własne maszyny do wytwarzania produktów hydraulicznych. Akceptujemy markę OEM i markę naszych klientów na produktach. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby w tym zakresie, nie wahaj się z nami skontaktować, a my postaramy się jak najlepiej pomóc.  

  Naszym celem jest dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi naszymi dystrybutorami lub sprzedawcami. Witamy nową współpracę w zakresie rozwoju produktów i zamówień OEM / ODM.

 • R & D
  Ponad 10-letnie doświadczenie w opracowywaniu badań produktów i przy pełnym wyposażeniu produkcyjnym, dużej zdolności badawczo-rozwojowej, zaawansowanych technologiach i precyzyjnym urządzeniu testującym, produkty Blince Hydraulics są szeroko stosowane w maszynach rolniczych, maszynach inżynieryjnych, pojazdach inżynieryjnych, maszynach do tworzyw sztucznych, sprzęcie morskim itp. , które sprzedawane są w całym kraju i eksportowane na cały świat.

  Blince może świadczyć profesjonalne usługi i produkty dla prawie pól przemysłowych, od obrabiarek, maszyn z tworzyw sztucznych, maszyn gumowych, hutnictwa, przemysłu samochodowego, maszyn do obróbki drewna, maszyn górniczych, maszyn wiertniczych, inżynierii morskiej, maszyn budowlanych i rolniczych, statków itp.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Blince Machinery & Electronics Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Daisy Li

Tel: 86-0769-85156586

Faks: 86-0769-85156586

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)